O nas

Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej

Firmy Serwis Szczecin

Jesteśmy firmą zajmującą się specjalistyczną obsługą, serwisowaniem, a także budową stacji paliw i baz magazynowych.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą Firmą oraz ofertą.

Z poważaniem,
Prezes Zarządu – Dominik Karczewski.

 

Nasza oferta

Zapewniamy pełny serwis:

  • Zbiorników magazynowych na paliwa zapalne ciekłe i gazowe,
  • Odmierzaczy paliw płynnych i gazowych,
  • Systemów automatycznego pomiaru poziomu napełniania, nieszczelności, kradzieży a także zagrożeń związanych z wybuchem,
  • Rozdzielni elektrycznych NN wraz z instalacją elektryczną
  • Instalacji i armatury technologicznej związanej z przesyłem paliw ze zbiorników do odmierzaczy (dystrybutorów)
  • Elementów wizualizacji (oświetlenie reklamowe, spoty, pylony cenowe, otoki)
  • Oświetlenia ulicznego na słupach i pod wiatą
  • Stanowisk usługowych (odkurzacze, kompresory)
  • Modułów LPG
  • Instalacji wydawczych stacjonarnych o wysokim przepływie na terminalach przeładunkowych (zawory, pompy, przepływomierze itp.)
  • Instalacji przewoźnych zamontowanych na autocysternach drogowych wraz z legalizacją

Kontakt

 

Prezes Zarządu – Dominik Karczewski
Tel.: 91 462-37-53 ( wew. 20)
dkarczewski@serwisszczecin.pl

Dyrektor Techniczny – Krzysztof Chwalisz
Tel.: 91 462-37-53 (wew. 24),
kom +48 519-510-434
kchwalisz@serwisszczecin.pl

Kierownik ds Techniki i Automatyki – Mirosław Czajkowski
kom +48 507-177-573
mczajkowski@serwisszczecin.pl

 

Magazyn
Tel.: 91 462-37-53 (wew. 25),

Klaudia Krosman,
kom +48 507-177-543,
kkrosman@serwisszczecin.pl

Biuro Zarządu – Aneta Ligocka
tel.: 91 146-237-53 (wew. 21),
kom.: +48 519-510-415
aligocka@serwisszczecin.pl

Biuro Zarządu Dział Kadr i Płac – Katarzyna Andrusiewicz
tel.: 91 146-237-53 (wew. 21),
kom.: +48 507-177-474
kandrusiewicz@serwisszczecin.pl

 

 

 

4 + 4 =

Serwis Szczecin Sp. z o.o.
70-664 Szczecin, ul. Górnośląska 5-13

tel. (91) 462-37-53, fax. (91) 462-38-22

Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego

przez Sąd Rejonowy w Szczecinie, XVII Wydział Gospodarczy;
pod numerem 0000079550;
NIP: 955-19-27-565, Kapitał Zakładowy: 210.000,00 zł

Serwis Szczecin Sp. z o.o.